Dlaczego warto zamówić darmowy pomiar drzwi przed ostatecznym wybraniem producenta drzwi?

  „I tak jeździmy i mierzymy: pomiar, doradztwo jest bezpłatne, bez żadnej kaucji i bez zobowiązań. Warszawa i okolice do 20km”

  1. Dowiecie się Państwo na którym etapie remontu montuje się drzwi.
  2. Dowiecie się Państwo jak montuje się drzwi – poszerzy się Wasza wiedza – montaż to 51% sukcesu i zadowolenia z zakupionego produktu.
  3. Dowiecie się Państwo czy otwory na drzwi są wielkości standardowej do ościeżnic regulowanych bądź stałych – na wczesnym etapie remontu najłatwiej wprowadzić konieczne poprawki co pozwoli obniżyć koszty drzwi oraz uniknąć bolesnych komplikacji związanych np. ze zmianą szerokości otworu montażowego po położeniu płytek na ścianie w łazience.
  4. Możemy dokładnie wymierzyć jakie są grubości murów co pozwoli nam dokładnie przygotować wycenę drzwi do faktycznie istniejących otworów i pod zamówienie produkcyjne – wycena będzie rzeczywista i już się nie zwiększy.
  5. Dowiecie się Państwo gdzie zrobić łączenie podłóg pod drzwiami w przypadku zmiany podłogi pomiędzy np. łazienką a korytarzem.
  6. Dowiecie się Państwo czy włącznik światła trzeba przesunąć, czy szafa się zmieści itp.
  7. Dowiecie się Państwo jak zamontować drzwi przesuwne (naścienne, chowane w ścianę)
  8. Możemy ze wzornika kolorów dopasować, wybrać kolor drzwi jeśli można je do czegoś porównać.
  9. W przypadku demontażu starych ościeżnic dowiecie się Państwo czy nowe zakryją miejsca po starej ościeżnicy (futryny).
  10. Zaoszczędzicie Państwo czas i zdobędziecie wiedzę w zakresie montażu drzwi.

  Jeśli chcielibyście Państwo zamontować skrzydła na istniejące ościeżnice proszę o informację.